نمایندگی فروش NEW✚ لیفتراک دیزلی- NEW✚ لیفتراک برقی - NEW✚ لیفتراک گازی- استاکر-99(2021)

 

جک پالت دستی | جک پالت | جک پالت دستی توزین دار | جک پالت دستی استاندارد | جک پالت

 

جک پالت دستی | جک پالت | جک پالت دستی توزین دار | جک پالت دستی استاندارد | جک پالت

 

NEW✚ لیفتراک  مشخصات NEW✚ لیفتراک  NEW✚ لیفتراک سنگین  وزن NEW✚ لیفتراک  NEW✚ لیفتراک برقی  NEW✚ لیفتراک دستی اصفهان  عکس NEW✚ لیفتراک  NEW✚ لیفتراک کلارک  NEW✚ لیفتراک چیست.

 

NEW✚ لیفتراک

NEW✚ لیفتراک دستگاهی مدرن است که جهت جابه جایی و بالابری انواع متفاوتی از بارها به کار می رود که بر اساس نیاز مشتریان در سه مدل NEW✚ لیفتراک دیزلی ، NEW✚ لیفتراک دوگانه سوز ، NEW✚ لیفتراک برقی ارائه می گردد. همچنین از تجهیزات انبار می توان به استاکر و جک پالت اشاره کرد که بسیار پر کاربرد در تمامی صنایع می باشد.

NEW✚ لیفتراک در باشگاه صنایع ایران

باشگاه صنایع ایران به عنوان نماینده NEW✚ لیفتراک زوم لاین در ایران، انواع NEW✚ لیفتراک را با خدمات و کیفیت شایسته ایران عزیزمان ارائه می نماید.

 

 


شماره تماس جهت مشاوره و فروش: 09192759535


 

 

 

 

حداقل فروش قطعات 50 دست می باشد

 NEW✚ لیفتراک برقی چیست؟

NEW✚ لیفتراک

آنچه که در این مقاله خواهید خواند:

1- ظرفیت NEW✚ لیفتراک

2- قطعات NEW✚ لیفتراک

3- ملحقات NEW✚ لیفتراک

4- تجهیزات کنترلی NEW✚ لیفتراک

5- مقررات ایمنی و اپراتوری NEW✚ لیفتراک

6- منابع سوختی NEW✚ لیفتراک

7- NEW✚ لیفتراک برقی

8- مزایای NEW✚ لیفتراک برقی

9- معایب NEW✚ لیفتراک برقی

10- NEW✚ لیفتراک دیزل

11- NEW✚ لیفتراک کارکرده

12- قیمت NEW✚ لیفتراک

NEW✚ لیفتراک یک وسیله صنعتی کوچک دارای یک جفت شاخک که روی پلت فرعی نصب شده و قادر به لند کردن و حرکت دادن بارهای حجم سنگین می باشد. این دستگاه ها پاسخگویی نیاز انبارها و سایر صنایع که نیاز به ذخیره کردن های بزرگ و انبارداری دارند را جواب می دهد. منابع قدرت NEW✚ لیفتراک ها به دو دسته طبقه بندی می شود: الکتریکی یا باطری و موتورهای احتراق داخلی. NEW✚ لیفتراک ها دارایی صندلی برای اپراتور می باشد که اجازه نشستن اپراتور در حین باربرداری و حرکت را می دهد در صورتی که برخی دیگر از ماشین آلات لیفتینگ فاقد این امکانات هستند. استفاده از آنها روز به روز در صنایع مختلف در حال گسترش است. این دستگاه دارای اجزا و قطعاتی است که برای یک عملکرد موثر لازم است. شاسی جهت ایجاد توازن در هنگام بلند کردن بار بسیار حائر اهمیت است.

 

 


شماره تماس جهت مشاوره و فروش: 09192759535